Nurse Harvey's Organıcs Buzzyderm - NURSE HARVEY'S

Nurse Harvey’s Organıcs Buzzyderm

ETKEN MADDELER

Nurse Harvey’s Organics Buzzyderm; bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımı için doğal bitkisel yağlar ile geliştirilmiş; serinletici vücut jelidir. Toplam içeriğin %99’u doğal kaynaklıdır; %94’ü organiktir.

Tavsiye Edilen Günlük Kullanım Önerisi:
Ellerinizi temizledikten sonra bir miktar Nurse Harvey’s Organics Buzzyderm Serinletici Vücut Jeli ’ni ihtiyaç duyulan bölgeye bir tabaka halinde sürünüz. Jelin cildinize nüfus etmesi için bir süre bekleyiniz; üzerini kapatmayınız. Günde birkaç defa gerek duyduğunuzda kullanabilirsiniz. Bebek, çocuk ve yetişkinler kullanabilir.

Saklama Koşulları:
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Gözle temas ettirmeyiniz. Alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

Ticari Takdim Şekli ve Ambalaj İçeriği:
Nurse Harvey’s Organics Buzzyderm Serinletici Vücut Jeli, 20 gr. tüp ambalajda kutulu olarak piyasaya arz edilmiştir.

Uyarılar:
Haricen kullanılır. Yutmayınız. İçmeyiniz. Gözlerinize ve ağzınıza temas ettirmeyiniz. Aromatik bileşenler içerir. İçerikleri inceleyiniz. Eğer bileşenlerden herhangi birine alerjiniz varsa kullanmayınız.

 
 

ETKEN MADDELER

Çeşitli bilimsel araştırmalarda immunostimülan (bağışıklık sistemini destekleyici) olduğu gösterilmiştir. Akne (sivilce) sorunlarınız varsa Aloe vera içeren jel ve sabunların kullanımı akneli cildin tedavisine yardımcı olabilir. Ciltte kaşıntılı döküntülerin giderilmesinde etkili olabilir.

Poria cocos’un kendisi ve ekstrakt, hem içten hem de dıştan anti-enflamatuar etki üretir ve yüzyıllardan beri aynı amaç için kullanılır. Tahriş olmuş, kuru ve kırmızı ciltler, ekstre içeren formülasyon kullanıldığında yatıştırılabilir. Göz altı şişkinliğini azalttığına ve koyu halkaları tedavi ettiğine inanılmaktadır.

Phragmites Karka Extract, bitkisinin ekstresidir. Cildi nemlendirmeye yardımcı olabilir. Cilt bariyerini güçlendirebilir ve su kaybını önleyerek cildin nem seviyelerini dengelemeye yardımcı olabilir. Ayrıca antioksidan bileşikler içermektedir.

Mentol bitkisel kaynaklı bir siklik terpen alkolü olup %1-3 konsantrasyonda kaşıntıda topikal olarak kullanılmaktadır. Deride serinleme hissine ve kaşıntının azalmasına yardımcı olmaktadır. Mentolün etki mekanizması tam olarak bilinmese de sinir uçlarını ve k-opioid reseptörlerini aktive ettiği düşünülmektedir.