Nurse Harvey's Pro-Fort Sprey - NURSE HARVEY'S

Nurse Harvey’s Pro-Fort Sprey

ETKEN MADDELER

Nurse Harvey’s Pro-Fort; Propolis, Aynı Sefa (Calendula) Ekstresi ve Gliserin içerir. Özel sprey başlığı ile hedeflenen dokuya spreylemeyi kolaylaştırır. Koruyucu, renklendirici, yapay aroma içermez.

Tavsiye Edilen Günlük Kullanım Önerisi:
Günde 3 defa 2-3 puff kullanılır.

Saklama Koşulları:
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Oda sıcaklığında (15-25°C) kutusunda muhafaza ediniz. Açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketiniz.

Ticari Takdim Şekli ve Ambalaj İçeriği:
Nurse Harvey’s Pro-Fort; özel sprey başlıklı 20ml cam şişede kutulu olarak piyasaya arz edilmiştir.

Uyarılar:
Eğer arı ve arı ürünlerine ya da ürünün diğer içeriklerine karşı aşırı duyarlılığınız (alerji) varsa kullanmayınız. Gözler ile temasından kaçınınız. 12 yaş üstü ve yetişkinlerin kullanımı içindir.

ETKEN MADDELER

Özellikle bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, ağız ve boğazda var olan rahatsızlıkların giderilmesinde etkili olduğu düşünülen propolis, suda çözünür damla, tablet, kapsül, krem, sprey, şurup ve toz formlarında bulunur.

Boğaz Ağrısını Rahatlatır:Aynısefa; çay olarak hazırlandığınızda boğaz yatıştırıcı görev görmesidir. Hatta bademcik iltihabını bile tedavi etmek için kullanılan aynısefa mukus zarlarındaki iltihabı kurutarak rahatlatma sağlamaktadır

Doğal bir ürün olması sebebiyle cilt bakım ürünlerinden ilaçlara ve gıdalara kadar her alanda kullanılır. Hayvan veya bitki kaynaklı olarak üretilebilen bu bileşik nem tutucu, antiseptik gibi özellikleri sayesinde sabunlar, damlalar, kremler, şuruplar, fitiller gibi pek çok alanda kullanılmaktadır.