Nurse Harvey's Organıcs Buzzy Body Spray - NURSE HARVEY'S

Nurse Harvey’s Organıcs Buzzy Body Spray

ETKEN MADDELER

Nurse Harvey’s Organics Buzzy Body Spray Vücut Spreyi, doğal bitkisel yağlar ile geliştirilmiş bebek ve çocuklar için vücut spreyidir. Toplam içeriğin %99’u doğal kaynaklıdır; %20’si ise organiktir.

Tavsiye Edilen Günlük Kullanım Önerisi:
Haricen kullanılır. 2-3 saat arayla tekrarlanmalıdır. Doğrudan cilde spreylenebilir veya elinize sıkıp sonra cilde uygulayabilirsiniz.

Saklama Koşulları:
Çocukların ulaşamayacağı yerde, 25°C’nin altında oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Gıda maddelerinden uzak tutunuz.

Ticari Takdim Şekli ve Ambalaj İçeriği:
Nurse Harvey’s Organics Buzzy Body Spray, 175 ml ve 50 ml sprey başlıklı plastik şişede piyasaya arz edilmiştir.

Uyarılar:
Haricen kullanılır. Yutmayınız. İçmeyiniz. Gözlerinize ve ağzınıza temas ettirmeyiniz. Aromatik bileşenler içerir. İçerikleri inceleyiniz. Eğer bileşenlerden herhangi birine alerjiniz varsa kullanmayınız.

 
 

ETKEN MADDELER

Yapısındaki anti-bakteriyel özellik sayesinde aloe vera, sinek ve böcek ısırıklarından kaynaklanan kaşıntıların giderilmesine yardımcı olur ve bakterilerin üremesini engeller.

Lavanta yağı, sivrisinekleri uzak tutan doğal bir sinek kovucu olarak bilinir.

Karanfil yağı karanfil bitkisinin tomurcuklarının soğuk sıkım yöntemiyle elde edilir. Antiviral ve antibakteriyel özelliğe sahiptir. Karanfil yağı en çok diş ağrılarının ve ağız kokusunun giderilmesinde kullanılır. Ayrıca sinek ve böcek kovucu olarak da kullanılabilir.

Fesleğen yağı ferahlatıcı ve sakinleştirici kokusu ile aromaterapide kullanılabilmektedir. İçinde bulunan vitamin ve mineraller ile cilt bakımında ve saç bakımında kullanılabilmektedir. Stres azaltıcı ve odaklanmayı güçlendirici etkisi ile ortam kokusu olarak kullanımı da mümkündür.

Sedir bitkisinin yaprakları tütsü olarak kullanıldığında böcek kovucu etkiye sahiptir. Ayrıca kıyafetlerin içine koku yastıkları ve koku taşları vasıtasıyla konulan birkaç damla sedir yağının böcek ve güveleri uzaklaştırdığı bilinmektedir.

Itır yağı, sivrisinekleri ve diğer böcekleri uzak tutma yeteneği sebebiyle doğal böcek kovucularda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Cilt tipinize uygun bir sabit yağ ile seyrelterek de cildinize uygulayabilirsiniz. Limon Çimeni uçucu yağı, sivrisinek ve istenmeyen böcekleri uzaklaştıran doğal böcek kovucu topikal preparatlarda sıklıkla kullanılmaktadır 

Doğrudan cildinize veya evcil hayvanlarınıza uygulayabilirsiniz. LİMON OTU Limon otu, sahip olduğu sitronelal bileşeni sayesinde güzel bir koku yayar ancak böcekler bu aromayı pek sevmez. Kokunun daha güçlü olabilmesi için yapraklarını ezebilir ve cildinize sürebilirsiniz.