Nurse Harvey's Dentıgel - NURSE HARVEY'S

Nurse Harvey’s Dentıgel

ETKEN MADDELER

Nurse Harvey’s Dentigel doğal bitkisel ekstreleri bir arada barındırır ve çocuklar için özel olarak geliştirilmiştir. Şeker, alkol, paraben ve lidokain içermez. Diş dostudur.

Tavsiye Edilen Günlük Kullanım Önerisi:
Yemeklerden sonra ve uyku öncesi ağız bakımı için kullanılır. Diş ve diş etlerini temizler, korur ve bakım sağlar.

Saklama Koşulları:
Çocukların ulaşamayacağı yerde, oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

Ticari Takdim Şekli ve Ambalaj İçeriği:
Nurse Harvey’s Dentigel, 15 gr. tüp ambalajda kutulu olarak piyasaya arz edilmiştir.

Uyarılar:
Gözle temas ettirmeyiniz. Alerjik reaksiyonlara sebep olabilir.

ETKEN MADDELER

Karanfil tomurcukları bitkisel çaylara ekleniyor. Toz haline getirilip ise diş ağrısı olmak üzere pek çok ağrının tedavisinde de kullanılıyor. Günde bir-iki tane karanfil çiğnemek içeriğinde yüksek oranda bulunan demir, protein, fosfor, kalsiyum, karbonhidrat ve A, C vitaminlerinden faydalanmayı sağlıyor.

Anti-bakteriyel özellikleri sayesinde diş eti hastalıklarını önleyebilir ve ağız kokusunu azaltabilir. Ayrıca, diş beyazlatıcı etkisi de vardır.

Limon otu içeriğindeki uçucu yağlar, kalsiyum, potasyum gibi mineraller, A ve C vitaminleri, tanenler ve besin lifi sayesinde doğru şekilde kullanıldığında bağışıklık sistemini güçlendirici bir etki oluşturuyor. Vücudu hastalıklara karşı korurken zararlı maddelerin de vücuttan uzaklaştırılma sürecini hızlandırıyor.

Xylitol ağız içindeki bakterileri temizleme özelliği ile ağız sağlığı ve bakımı açısından önemli bir yere sahiptir. Ayrıca yapılan incelemeler sonucu diş minesindeki çürümeleri durdurduğu sonucuna da varılmıştır.