Nurse Harvey's HeadStıck - NURSE HARVEY'S

Nurse Harvey’s HeadStıck

ETKEN MADDELER

Nurse Harvey’s Headstick, formülünde doğal bitkisel yağlar bulunmaktadır. Özel döner bilye başlığı sayesinde yağların cilde hızla nüfuz etmesine yardımcı olur; masaj etkisi ve ferahlama hissi sağlar. 12 yaş ve üstü için kullanıma uygundur.

Tavsiye Edilen Günlük Kullanım Önerisi:
Yumuşak masaj hareketleri ile boyun, şakak, alın, omuz bölgesine sürülür.

Saklama Koşulları:
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

Ticari Takdim Şekli ve Ambalaj İçeriği:
Nurse Harvey’s Headstick, 6 ml. özel döner bilye başlıklı cam şişede kutulu olarak piyasaya arz edilmiştir.

Uyarılar:
Haricen kullanılır. Yutmayınız. İçmeyiniz. Gözlerinize temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir. Coumarine, D-Limonene, Linalool içerir. Açık yara veya tahriş olmuş cilt üzerine sürmeyiniz. Kızarıklık veya yanma olduğu takdirde bol su ile durulayınız.

 
 

ETKEN MADDELER

Lavanta yağı, stres ve anksiyete problemlerinde kullanılabilen yatıştırıcı bir kokuya sahiptir. Baş ağrısı, sinir gerginliği ve migren için kullanılabilir.

Baş ağrısı sorununa daha doğal bir çözüm arayanların tercihi uçucu yağlar oluyor. Yapılan araştırmaların ortaya koyduğu veriler ile bazı uçucu yağların bu sorun üzerinde oldukça etkili olduğu görülmüştür. Özellikle nane yağı, son zamanlarda içeriğindeki bileşenler sayesinde ağrı kesici olarak tanımlanmıştır.

Migren taşı, özel bir taş türüdür ve baş ağrısı ve migren semptomlarını hafifletmek için kullanılır. Migren taşının üzerinde yer alan mentollü kokusu, ağrıların hafifletilmesine ve rahatlama sağlamasına yardımcı olur.