Harvey's Prevın Znc Kıds - NURSE HARVEY'S
ETKEN MADDELER

Harvey’s Previn ZnC Kids, bitkisel ekstrelerle çocuklar için geliştirilmiş, likit formda gıda takviyesidir. İçeriğinde Gözotu Ekstresi, Pelinotu Ekstresi, C Vitamini ve Çinko bulunmaktadır. Tarçın tadı ile çocukların severek içeceği bir tadı vardır.

Tavsiye Edilen Günlük Kullanım Önerisi:
4-10 yaş çocuklar için günde 2 defa 1 ölçek kullanılması önerilir. 1 ölçek 5 ml’dir.

Saklama Koşulları:
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. 25 ºC’nin altında, oda sıcaklığında saklayınız. Kapağı açıldıktan sonra 6 ay içerisinde tüketiniz.

Ticari Takdim Şekli ve Ambalaj İçeriği:
Harvey’s Previn ZnC Kids, 150 ml şişede kutulu olarak piyasaya arz edilmiştir.

Uyarılar:
Tavsiye edilen günlük alım dozunu aşmayınız.
Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.
Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.
İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

ETKEN MADDELER

Kuvvet verici, vücudu dinçleştirici ve idrar sökücü özelliği bulunmaktadır. Grip hastalıklarında direnci artırmak için sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca pelin otu parazit düşmanı bir bitki olarak vücuttaki parazitleri öldürücü etkisi bulunur.

Bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı direnç sağlar.
Uykusuzluğa iyi gelir
İştahsızlık, kansızlık, mide gazı, mide ağrıları ve hazımsızlık problemlerini giderir.
Ciltteki ağrıları azaltır.
Yüksek ateş düşürücüdür

Bazı geleneksel kullanımlarda, göz otu çayının solunum yolu rahatsızlıklarını hafifletmeye yardımcı olabileceği düşünülür. Öksürük ve Boğaz Ağrısı: Göz otu, öksürük ve boğaz ağrısını hafifletmeye yardımcı olabilir ve bu nedenle soğuk algınlığı veya grip sırasında kullanılır.

C vitamini, yaraları iyileştirmeye, dişleri, cildi ve kıkırdağı onarmaya ve korumaya yardımcı olur. C vitamini ayrıca bir antioksidan olarak, vücutta belirli kanserleri ve kalp hastalıklarını önlemeye veya geciktirmeye yardımcı olur, sağlıklı yaşlanmayı desteklemeye yardımcı olabilecek serbest radikallerle savaşır.

Çinko, insan sağlığı için oldukça önemli olan bir mineraldir. Vücuttaki birçok biyolojik süreçte rol alır ve çeşitli sağlık faydaları sağlar.

Bağışıklık sisteminin etkinliğini artırarak enfeksiyonlarla savaşma yeteneğini destekler. Bağışıklık hücrelerinin işlevini iyileştirir ve enfeksiyonlara karşı vücudu korur.