Nurse Harvey's Aırmıx - NURSE HARVEY'S

Nurse Harvey’s Aırmıx

ETKEN MADDELER

Nurse Harvey’s Airmix, formülünde bitkisel uçucu doğal yağlar bulunmaktadır. İçeriğindeki doğal bitkisel yağlar hava aromatize edici özelliklere sahiptir.

Tavsiye Edilen Günlük Kullanım Önerisi:
Nemli bir havlu veya su dolu kaba 10-15 damla damlatılarak radyatör üzerine koyarak kullanılabilir. Nevresim, yastık, kıyafet ve yakaya 3-5 damla damlatılarak kullanılabilir.

Saklama Koşulları:
Çocukların ulaşamayacağı yerde kutusunda saklayınız. Gıda maddelerinden uzak tutunuz.

Ticari Takdim Şekli ve Ambalaj İçeriği:
Nurse Harvey’s Airmix, 20 ml cam şişede kutulu olarak piyasaya arz edilmiştir.

Uyarılar:
Haricen kullanılır. Yutmayınız. İçmeyiniz. Gözlerinize temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir. Coumarine, D-Limonene, Linalool içerir.

ETKEN MADDELER

Çam terebentin yağı, eklem ağrısı ve romatizmal ağrılar üzerinde hızlı bir ağrı kesici etki yaratıyor.
Akciğerleri rahatlatıyor.
Burundan yapılan buhar banyosuyla nefesi açıyor, akciğerleri rahatlatıyor.
Burun ve boğaza iyi geliyor
Özellikle üst solunum yolu enfeksiyonlarında burnu ve boğazı çok rahatlattığı biliniyor.
Strese çözüm oluyor.
Stres ve yorgunluğu giderici bir etki oluşturduğundan banyo suyuna katılması da tavsiye ediliyor.

Limon yağı mide bulantısı, anksiyete, depresyon gibi durumlarda direkt koklanarak kullanılabilir. Ortamın temizliğini yaparken kullanılan suya birkaç damla damlatmak yağın ortama kokusunu yaymasına sebep olur. Bu şekilde kullanılan limon yağı rahatlatıcı, dinçleştirici bir etkiye sahiptir ve odaklanmaya yardımcı olur.

Çay ağacı yapraklarının ezilmesi ile elde edilen yağ, cildi yenileyici özelliği sayesinde cilt bakım ürünlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Yüzyıllar boyunca geleneksel bir ilaç olarak kullanılan yağ; akne, tırnak mantarı, kesik, böcek ısırıkları tedavisinde de uygulanır

Kristal mentol, mentol adı verilen bir bileşen içeren bir bitki olan nane yapraklarından elde edilir. Kozmetik, tıbbi ve aromaterapi endüstrilerinde yaygın olarak kullanılan doğal bir bileşendir.