Nurse Harvey’s Gaz Giderici Damla - NURSE HARVEY'S

Nurse Harvey’s Gaz Giderici Damla

ETKEN MADDELER

Nurse Harvey’s Gaz Giderici Damla, doğal zeytin yağı, simetikon ve vitaminler ile formüle edilmiş tıbbi cihaz kategorisinde bir üründür. Simetikon, bebekler, çocuklar ve yetişkinlerdeki dispeptik bozukluklar, gastroenterik meteorizm, aerofaji ve gaz koliği durumundaki tedavide endikedir.
Nurse Harvey’s Gaz Giderici Damla; gluten, koruyucu, aroma, tatlandırıcı, renklendirici ve şeker içermez. Damlalıklı ambalajı sayesinde kolayca doz uygulama olanağı sağlar.

Sağlık Bakanlığı CE onaylı

Tavsiye Edilen Günlük Kullanım Önerisi:
Tek doz: 20 damla 40 mg Simetikon içermektedir.
Yetişkinler: Günde 2-4 defa 20 ile 40 damla arası, tercihen yemeklerden sonra alınır.
Çocuklar: Günde 1-3 defa 20 damla, tercihen yemeklerden sonra alınır.
Bebekler: Günde 1 -2 defa 20 damla, tercihen yemeklerden sonra alınır.

Saklama Koşulları:
Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Oda sıcaklığında kutusunda ve ısı kaynağından uzakta muhafaza ediniz.

Ticari Takdim Şekli ve Ambalaj İçeriği:
Nurse Harvey’s Gaz Giderici Damla, 20 ml damlalıklı, cam şişede kutulu olarak piyasaya arz edilmiştir.

Uyarılar:
Ürün açıldıktan sonra 30 günden fazla kullanmayınız. Her kullanımdan önce çalkalayınız.

ETKEN MADDELER

Zeytinyağı bebekler için çok kuvvetli bir antioksidandır. Bağışıklık sistemini güçlendirir, kansere karşı korur.

Besinler ile alınan yağ, yağda eriyen vitaminlerin vücutta kullanımı için de gereklidir. A, D, E ve K vitaminleri yağda eridikleri için vücutta kullanılması için çok az da olsa yağa ihtiyaçları vardır.

Bebekler ek gıdaya geçiş döneminde belirli aralıklarda kabızlık problemi yaşarlar. Zeytinyağı bu dönemde işinize yarayacak en sağlıklı çözüm olacak!

Simetikon, şişkinlik, rahatsızlık ve şişkinlik gibi mide ve bağırsaklardaki aşırı gaz semptomlarını tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Sindirim sistemindeki gaz kabarcıklarını parçalayarak çalışır ve vücuttan çıkmalarını kolaylaştırır.

Yağda çözünen vitaminlerden bir tanesi olan E vitamini; cilt sağlığı, göz sağlığı ve hormonal düzen gibi pek çok alanda önemli görevlere sahip olan bir besin ögesidir. Aynı zamanda antioksidan özelliği bulunan vitaminlerden bir tanesi olan E vitamini bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde de oldukça etkilidir.

Koenzim Q10’nun en temel işlevleri arasında antioksidan aktivitesi yer almaktadır. Özellikle indirgenmiş formunun antioksidan etkisi oldukça yüksektir. Antioksidan etkisini, serbest radikallerin yağ ve proteinler ile reaksiyona girmesini engelleyerek gösterir.