Mutlaka D, A, C

Mutlaka D, A, C

Bebeklerin sağlığı için A ve C vitaminleri de gereklidir. Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre A vitamini kemiklerin büyümesinde, epitel dokunun gelişmesinde, sağlıklı görme fonksiyonunun oluşmasında önemli rol oynamaktadır. C vitamini ise bağışıklık sisteminin düzenli çalışmasında önemli rol oynamaktadır. C vitamini ise bağışıklık sisteminin düzenli çalışmasında etkili olan, deri, diş ve kemiklerin gelişimi için yararlı, vazgeçilmez bir vitamindir.

Neden D, A, C vitaminleri?

D vitamini, kalsiyum ve fosfat mekanizmasının düzenleyicisi olarak, etkisini ince bağırsak, böbrek ve kemiklerde gösterir. Bebeklerin normal ve kemiklerinin ve dişlerinin sağlıklı gelişimi için gerekli bir vitamindir. Anne sütündeki D vitaminin yetersiz olduğu ve bebeklere mutlaka D vitamini desteği yapılması gerektiği bilimsel çalışmalarla ortaya konmuştur. D vitamini eksikliğinde raşitizm riski söz konusu olmaktadır.

Bebeğinizin sağlığı için A ve C vitaminleri de gereklidir. Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre A vitamini kemiklerin büyümesinde, epitel dokunun gelişmesinde, sağlıklı görme fonksiyonunun oluşmasında önemli rol oynamaktadır. C vitamini ise bağışıklık sisteminin düzenli çalışmasında etkili olan deri, diş ve kemiklerin gelişimi için yararlı, vazgeçilmez bir vitamindir.

Nurse Harvey’s DAC, bebeğinizin beslenmesinde üç temel vitamin olan D,A ve C vitaminlerinin eksik kaldığı durumlarda veya eksikliğin oluşmasının önlenmesinde sizin en büyük yardımcınızdır. DAC, sıradan bebek vitamini ürünleri gibi alkol içermez!

Bebeğinizin 0-2 yaş döneminde sağlıklı büyüme ve gelişimine katkı sağlaması için günde 1ml(1 doz) Nurse Harvey’s DAC kullanınız.

0-2 yaş arası bebekler, gelişimlerinde büyük önemi olan D, A ve C vitaminlerini her gün almalıdırlar. Ancak bu vitaminler anne sütünde ve gıdalarda çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. Nurse Harvey’s DAC Multi Vitamin Damla’yı önererek ihtiyacı giderebilir, annelere güven, bebeklere sağlık verebilirsiniz.

Yorum Yap

Tüm alanların doldurulması zorunludur, eposta adresiniz paylaşılmayacaktır

2.adres