Bağışıklık Sistemini Güçlendirici Bitkiler

Bağışıklık Sistemini Güçlendirici Bitkiler

Beta Glukan: Ekmek mayasından elde edilen bir moleküldür. Amerikan İlaç Departmanı (FDA) tarafından insan sağlığı açısından en güvenli (GRAS) kategorisinde değerlendirilir. Bağışıklık sisteminin güçlenmesi sağlayan en önemli ve güvenli maddelerin başında gelir.

Ekinezya: Soğuk algınlığı, grip ve diğer üst solunum yolları enfeksiyonlarının tedavisine destek sağlar. Yapılan çalışmalarda soğuk algınlığının semptomlarının giderilmesinde etkili olduğu bulunmuştur.

Propolis: Arıların kovanlarını bakteri ve mikroplardan korumak amaçlı toplanan reçinedir, güçlü bir antimikrobiyaldir. Bakteriyel enfeksiyonlar ve bazı tekrarlayan viral enfeksiyonlara karşı tedavi edici özelliği bilinmektedir.

C Vitamini: Doku yenilenmesini hızlandırır. Soğuk algınlığı ve grip hastalıklarına karşı direnç sağlar. Sağlıklı fiziksel gelişim için en önemli vitaminlerdendir.

Çinko: Bağışıklık sistemini güçlendirir. Yara iyileşmesinde yavaşlama, bağışıklık sisteminde yetmezlik, büyümede gecikme Çinko eksikliğinden kaynaklanan semptomların bazılarıdır.

Kuşburnu: Doğal bir antioksindandır. C vitamini açısından en yüksek orana sahip bitkilerden biridir. Bağışık sisteminin güçlenmesine, idrar yollarının temizlenmesine ve soğuk algınlığının tedavisine yardımcı olduğu bilinir.

imuJet Nurse Harvey's sağlıklı yaşam için önemli bir destek ürünüdür. Günlük ihtiyacı karşılamak amacıyla beslenmeye destek olarak günde 1 ölçek (5 ml) kullanılır.

Yorumlar

Yorum Yap

Tüm alanların doldurulması zorunludur, eposta adresiniz paylaşılmayacaktır

2.adres